brezno.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, ponuky práce a brigády Brezno a okolie

Ponuky 1-20 z 62

Ponuky práce Brezno a okolie

Prevádzkový zámočník - plynár

  Dátum pridania: 20.7.2017

 strojárstvo , Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.

Konštruktér

  Dátum pridania: 19.7.2017

 stavebné, strojárske , V prípade záujmu nás kontaktujte na
e-mail: info@meticon.eu

Plánovač výroby

  Dátum pridania: 19.7.2017

 technické, strojárske , Žiadosť spolu so životopisom prosím zaslať na e-mail:
info@meticon.eu

Maliar/ lakýrnik

  Dátum pridania: 19.7.2017

 strojárstvo , Uchádzačov žiadame, aby posielali svoje životopisy s telefonickým kontaktom na e-mail: info@meticon.eu

Pracovník/-čka v e-shope v rumunskom jazyku

  Dátum pridania: 19.7.2017

 

Vedúci oddelenia Elektroúdržby

  Dátum pridania: 19.7.2017

 elektrotechnické , Životopis spolu s fotografiou zasielajte na emailovú adresu: i.matusova@polomka-timber.com

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám

Opatrovanie seniorov

  Dátum pridania: 18.7.2017

 Ponúkame opatrovanie v Nemecku, potrebná aspoň základnán znalosť nemeckého jazyka. Pracuje sa na slovenskú zmluvu, nie je ptorebné zakladať si živnosť. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, rada odpoviem: jana.sasfai@gmail.com alebo 0948 719 494

Belgicko izolatery, pokryvaci - nastup ihned

  Dátum pridania: 18.7.2017

 Prijmeme sikovnych a hlavne zodpovednych ludi na pokryvacske stresne prace v BELGICKU. Pokryvame sikme aj rovne strechy. Predchadzajuca prax nutna. Vyzadujeme zivnostenske opravnenie, zodpovedny a cestny pristup k praci. Zaklady AJ na urovni dorozumiet sa s majstrom. Ponukame istotu v stabilnej firme posobiacej v Belgicku niekolko rokov, platovy rast na zaklade odvedenej prace, vyplacanie na cas. Plat od 13 eur/hod. Blizsie info cez telefon. Nastup mozny ihned.

Zástupca vedúceho predajne - Brezno

  Dátum pridania: 14.7.2017

 obchod, ekonomika , V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti Pepco Slovakia, spol. s r.o. so sídlom Nevädzova 6, 821 01 01 Bratislava podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z. z.“) na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predavač/ka v predajni obuvi CCC Brezno - novootvorená predajňa

  Dátum pridania: 12.7.2017

  , Ak miluješ módu, potom neváhaj a pošli svoj životopis pomocou odpovedajúceho formulára "Poslať spoločnosti životopis". Ďakujeme.

Pre bližšie informácie o ponuke nás môžeš kontaktovať na adrese: pracask@ccc.eu.

Zaslaním životopisu a iných súvisiacich príloh vyjadrujem súhlas so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom realizácie procesu náboru a výberu zamestnancov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do odvolania.

Wüstenrot chystá otvorenie novej pobočky v Brezne, hľadáme šikovných ľudí (klientský pracovník)

  Dátum pridania: 11.7.2017

 ekonomické, humanitné, technické, IT , Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

SBS pracovník

  Dátum pridania: 10.7.2017

 Súkromná bezpečnostná služba S.G.S. – Safe Group Slovakia príjme prijme bezpečnostných pracovníkov na výkon fyzickej ochrany objektov v lokalite Banská Bystrica. Nejedná sa o nákupné centrá. Preukaz odbornej spôsobilosti je nutnosťou (dá sa spraviť aj u nás), prax výhodou. Nástup ihneď, prípadne podľa dohody.

Majster odbornej výchovy - strojné obrábanie kovov

  Dátum pridania: 8.7.2017

 strojárstvo , Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.

Zamestnanec hutníckej výroby

  Dátum pridania: 7.7.2017

 Technické, strojárske, hutnícke vzdelanie , Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.
Termín ukončenia výberového konania je len informatívny, výberové konania prebiehajú priebežne.

Vedúci maloobchodnej predajne TEDi - Brezno

  Dátum pridania: 4.7.2017

 Obchod , V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Do predmetu správy žiadame uviesť, na ktorú pobočku reagujete. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti TEDi Betriebs, s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Prijmeme do reštaurácie zamestnancov

  Dátum pridania: 2.7.2017

 Prijmeme do reštaurácie zamestnancov -kuchár/ka -pizzér/ka -čašník/čka výhodné platové podmienky a rôzne benefity ako cestovný príspevok , strava , možnosť ubytovania atd.

Spoľahlivý muž so znalosťou maďarského jazyka.

  Dátum pridania: 29.6.2017

 Seriózny muž si hľadá prácuv Brezne a okolí (aj vidiek). Pracoval som ako reklamačný technik pre maďarskú firmu, predajca LED svetiel a doplnkov v Rim.Sobote, zároveň sa vyznám i v spotrebnej elektronike. Mám rád prírodu a šport, zaučím sa čomukoľvek zaujímavému. Za ponuku vám vopred ďakujem.

Manažér/-ka v živočíšnej výrobe

  Dátum pridania: 28.6.2017

 poľnohospodárstvo , Ak Vás zaujala uvedená ponuka práce, zašlite nám svoju žiadosť spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov e-mailom na adresu riaditel@pdbrezno.sk alebo poštou na adresu firmy.

Z hľadiska množstva prijatých žiadosti NEBUDEME odpovedať všetkým uchádzačom. Vybraní uchádzači o pracovné miesto budú kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Regionálny riaditeľ - Brezno

  Dátum pridania: 27.6.2017

  , Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Predavač/ka - Logistik/čka - Brezno

  Dátum pridania: 27.6.2017

 

Ponuky 1-20 z 62

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Práca, ponuka práce Brezno: Ponúkate alebo hľadáte prácu v Brezne a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brezno-Bystrá, Čierny Balog, Hronec, Mýto pod Ďumbierom, Piesok, Podbrezová, Pohronská Polhora,Valaská

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang