brezno.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, ponuky práce a brigády Brezno a okolie

Ponuky 1-20 z 70

Ponuky práce Brezno a okolie

Balička zdravotníckeho materiálu v ČR

  Dátum pridania: 18.8.2017

 Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer v baliarni zdravotníckeho materiálu na Morave. Dopĺňame do dvoch prevádzok podľa požiadaviek podniku: Veverská Bítýška, Havlíčkuv Brod (obidve ČR)., - vek nad 18 rokov, - manuálna zručnosť, - dobrý zrak, - ochota pracovať na zmeny. Uchádzačov žiadame o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym kontaktom. Ďakujeme

Hlavný účtovník/-čka

  Dátum pridania: 18.8.2017

 ekonomický , životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: riaditel@pdbrezno.sk
Spoločnosť sa ozve iba tým uchádzačom, ktorý budú spĺňať základné požiadavky podľa životopisu

Wüstenrot chystá otvorenie novej pobočky v Brezne a Hnúšti, hľadáme šikovných ľudí (klientský pracovník)

  Dátum pridania: 16.8.2017

 ekonomické, humanitné, technické, IT , Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Praca pre skladnikov/cky pre Auchan

  Dátum pridania: 14.8.2017

 Prijmeme pracovnikov na pracovnu poziciu operatora, skladnika, manipulanta, pre francuzskeho zamestnavatela. Pracovne zaradenie Polsko-Auchan-francuzsky obchodny retazec. Mesacna mzda: 1200 Eur zakladny plat v cistom plus priplatky, moznost nadcasov Socialne a zdravotne odvody hradene zamestnavatelom v Polsku. Pracovny nastup: ihned po dohode. Pracuje sa s tovarom-potraviny, drogeria, spotrebny tovar Praca je vhodna pre pary a tiez jednotlivcov, jazykove znalosti s ohladom na podobnost a porozumenie polstiny nie su pozadovane. Blizsie informacie emailom.

Zootechnik

  Dátum pridania: 12.8.2017

 Agropodnik, živočíšna výroba, ... , Všetky podmienky a informácie o tejto pracovnej ponuke budú upresnené na osobnom pohovore.
Vyžadujeme človeka s praxou a skúsenosťami v tomto odbore.

Regionálny manažér DSA v Prešovskom kraji a regionálny manažér DSA v Trnavskom kraji

  Dátum pridania: 11.8.2017

 marketing, ekonomika, pedagogika , Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku s aktuálnou fotografiou a nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu sladekova@dsakademien.sk.
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Deutsch – Slowakische Akademien,a.s., sídlom Školská 135/6, Brezno, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Grafický dizajnér

  Dátum pridania: 3.8.2017

 grafický dizajnér , Hľadáme kreatívneho, všestranného a zodpovedného človeka so schopnosťou učiť sa nové veci.
Požadujeme aktívny prístup k práci, nadšenie pre grafický dizajn a všeobecný prehľad v trendoch.
Ak Ťa zaujíma dizajn oblečenia, si presne náš človek.
Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a portfólio (podmienka výberového konania) na e-mail: PERSONALNE@DOUBLERED.EU - do predmetu uveď "Grafický dizajnér".
Odlíš sa a my Ťa vyberieme.
Tešíme sa na Tvoju odpoveď.

Kuchár

  Dátum pridania: 1.8.2017

 gastronómia , Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Žeriavnik/žeriavnička mostového žeriavu

  Dátum pridania: 25.7.2017

  , Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.

Pracovník/-čka v e-shope v rumunskom jazyku

  Dátum pridania: 19.7.2017

  , V prípade záujmu o túto pozíciu zasielajte svoje štrukturované životopisy (vo formáte .doc, .xls alebo .pdf) na email: info@netbiznis.sk

Oslovení budú iba úspešní uchádzači na základe CV. Uchádzači, ktorí nebudú vyhovovať kritériám - nebudú kontaktovaní.

Vedúci oddelenia Elektroúdržby

  Dátum pridania: 19.7.2017

 elektrotechnické , Životopis spolu s fotografiou zasielajte na emailovú adresu: i.matusova@polomka-timber.com

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám

Belgicko izolatery, pokryvaci - nastup ihned

  Dátum pridania: 18.7.2017

 Prijmeme sikovnych a hlavne zodpovednych ludi na pokryvacske stresne prace v BELGICKU. Pokryvame sikme aj rovne strechy. Predchadzajuca prax nutna. Vyzadujeme zivnostenske opravnenie, zodpovedny a cestny pristup k praci. Zaklady AJ na urovni dorozumiet sa s majstrom. Ponukame istotu v stabilnej firme posobiacej v Belgicku niekolko rokov, platovy rast na zaklade odvedenej prace, vyplacanie na cas. Plat od 13 eur/hod. Blizsie info cez telefon. Nastup mozny ihned.

Zamestnanec hutníckej výroby

  Dátum pridania: 7.7.2017

 Technické, strojárske, hutnícke vzdelanie , Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.
Termín ukončenia výberového konania je len informatívny, výberové konania prebiehajú priebežne.

Vedúci maloobchodnej predajne TEDi - Brezno

  Dátum pridania: 4.7.2017

 Obchod , V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Do predmetu správy žiadame uviesť, na ktorú pobočku reagujete. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti TEDi Betriebs, s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Manažér/-ka v živočíšnej výrobe

  Dátum pridania: 28.6.2017

 poľnohospodárstvo , Ak Vás zaujala uvedená ponuka práce, zašlite nám svoju žiadosť spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov e-mailom na adresu riaditel@pdbrezno.sk alebo poštou na adresu firmy.

Z hľadiska množstva prijatých žiadosti NEBUDEME odpovedať všetkým uchádzačom. Vybraní uchádzači o pracovné miesto budú kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Regionálny riaditeľ - Brezno

  Dátum pridania: 27.6.2017

  , Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Predavač/ka - Logistik/čka - Brezno

  Dátum pridania: 27.6.2017

 

Predavačka - pokladníčka, prevádzka Brezno

  Dátum pridania: 23.6.2017

 Obchod, Maloobchod, Rozličný tovar , Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.

Ďakujeme za pochopenie.

Odborný konzultant

  Dátum pridania: 22.6.2017

 Hľadáme výnimočných ľudí pre obchodnú spoluprácu v oblasti internetových technológií v rámci celého Slovenska. Vytvorte si vlastné podnikanie, staňte sa s nami špecialistami pre internetový biznis.

Pracovník/čka technickej údržby

  Dátum pridania: 16.6.2017

 elektrotechnický, technický smer , Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ponuky 1-20 z 70

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Práca, ponuka práce Brezno: Ponúkate alebo hľadáte prácu v Brezne a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Brezno-Bystrá, Čierny Balog, Hronec, Mýto pod Ďumbierom, Piesok, Podbrezová, Pohronská Polhora,Valaská

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang