Úvod > Festivaly > Starosta

Starosta

Dalšie akcie v kategórií

Starosta
Dátum:
27.3. - 27.3.2019
Čas konania:
19:00
Názov:
Starosta
Miesto:
Švermova
Usporiadateľ
Dom kultúry, Brezno
Popis akcie:
Gert Hofmann: Starosta
Brilantná tragikomédia z pera uznávaného nemeckého dramatika Gerta Hofmanna sa po dlhej odmlke konečne dostáva na slovenské javiská!
Máte už aj vy dosť nedocenenosti a ponižovania v práci? Vaše ambície sú väčšie, ako vaša skutočná situácia? Príbeh Otinka Molla vám ukáže ako sa môže z malého človiečika, ktorý tridsať rokov bez povšimnutia drie ako kôň, stať veľká ryba. Hoci aj starosta. Jedného dňa vlezie oknom do jeho bytu pofidérny „dobrodinec“, ktorý prináša zmenu nielen do jeho života, ale aj do života jeho zúfalej manželky. V sprievode karikatúrnych postavičiek budete svedkami neuveriteľnej ľudskej naivnosti a množstva komických situácií. Osobitý svet absurdného humoru a groteskných skečov bude korunovaný vynikajúcimi hereckými výkonmi, ktoré vám predvedú majstri remesla Miro Noga a prvýkrát sa na javisku bok po boku predstavia aj šarmantná herečka Szidi Tobias a jej syn, Krištof Tobias.
Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa súčasťou originálnej grotesky, s množstvom akcie, absurdných situácií a pútavého deja. Tešíme sa na vás!
Réžia: Karol RédliScéna a kostýmy: Alžbeta KutliakováHrajú: Szidi Tobias, Miroslav Noga, Krištof Tobiáš
Dĺžka predstavenia: 80 minút
Pozrite si naše ďalšie podujatia :
Pyžamo pre šiestichKlamstvoLucifer a hlas anjelovOtvorené manželstvoUmenie Vraždy
Objednať cez TicketPortál