Kamenná chata pod Chopkom - Anna Pažitná

Kamenná chata pod Chopkom - Anna Pažitná

Kamenná chata pod Chopkom - ubytovanie, stravovanie, turistika, lyžovanie, Chopok

Adresa: Kamenná chata pod Chopkom, 977 01 Brezno
Telefón:48 617 00 39
Kontaktná osoba:Anna Pažitná
E-mail:kamienka@kamennachata.sk

Dá sa u nás najesť. V dennej ponuke je vždy polievka – naša klasika kapustová (nie Vianočná, ani Liptovská ale Kamienkovská). Občas sa vyskytne aj iná ale to viac menej výnimočne. No a potom od párkov cez vyprážaný syr až po špecialitku Buchtu Chopok. Je možné si u nás objednať polpenziu. V tomto prípade odpadá možnosť výberu z jedálneho lístka a určujeme jedlo my. Pozostáva z dvoch chodov: buď polievka - hl. jedlo alebo hl. jedlo - dezert. Na raňajky je tiež viacej možností: od ovsených vločiek pre nešťastníkov vegetariánov, cez praženicu na masle až po výdatný hemendex. Pri objednaní si ubytovania s raňajkami, treba takisto rátať, že odpadá možnosť vyberať si z raňajkového lístka, ale nachystáme kontinentálne raňajky (chlieb, maslo, džem, 70g nárez šunka syr, 0,1dl džús a teplý nápoj podla výberu - čaj alebo ktorúkoľvek z ponúkaných káv). Jedáleň je otvorená od 7:30 do 22:00 a varíme do 19:30.
Nocľah

Pre tých, ktorí sa u nás rozhodnú prenocovať je pripravená nová spoločná nocľaháreň pre 25 osób. Pre každého je prichystaná teplá deka, prikrývka a vankúš. Hlavne cez sezónu tu býva celkom plno a preto je vhodné si ubytovanie včas (týždeň, dva) zarezervovať, či už telefonicky alebo mailom. Rezervácie držíme do 19:30, ale ak dáte vedieť, že prídete neskôr, nie je problém aj dlhšie.

Cena za jednu noc na osobu je 9.13 € (275 Sk) bez rozdielu národnosti. Ubytovanie na noc spolu s raňajkami je 11.29 € (340 Sk). Polpenzia s ubytovaním v cene 15.70 €/deň (473 Sk). Pre ubytovaných návštevníkov - konzumné nad 1000,- Sk na osobu, zľava 10%. Ďalej ponúkame zľavy na ubytovanie - na preukaz SSA (slovenská skialp. organizácia) a Alpenverein: 25 % = 206 Sk.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.