Úvod > Prvá pomoc > Nájdi si výpomoc

Nájdi si výpomoc

Laura L.

Odmalička som sa starala o svojho o 10 rokov mladšieho brata. Onedlho končím štúdium na strednej hotelovej škole, nie je problém pomôcť v domácnosti aj s varením alebo upratovaním.

Radka P.

Chodím na strednú školu v Brezne pedagogickú. Som v 3. ročníku. Mám prax v materskej škole kde učím deti a kde sa učím aj ja ako ich učiť. Mám velmi blízki vzťah ku deťom. Rada sa s nimi hrám, rozprávam....

Lucia P.

Mám 7 ročnú sestru a vychádzame si spolu. Mám rada deti a zvieratá.

Slávka B.

Oficiálne som neopatrovala deti no mám skúsenosti. Študovala som VS na UKF Nitra odbor - Sociálne služby a poradenstvo. Deti mám veľmi rada.

Alexandra Š.

Deti mám veľmi rada,aj keď som ešte mladá ale dokážem sa o nich postarať. Tete som pomáhala stále zo sesternicou od narodenia.

Alexandra Š.

Viem sa postarať o deti.Od desiatich rokov som sa starala o sesternicu. Teraz mám 16 a hladám si brigádu,viem nakŕmiť ,prebaliť,uspať a hrať sa s deťmi,chodiť na prechádzky atď. Aj sa s nimi porozprávať

Ingrid B.

Mám rada deti,sama mám adoptovanú dcéru od jej dvoch rokov,momentálne je už dospelá,pracovala som v škole s deťmi,zastupovala v škôlke.

Petra T.

Vsetky domace prace

Monika L.

Mám skúsenosti s upratovaním rodinného domu. Už 8 rokov som upratovala.

Radka P.

Chodím na strednú odbornú školu pedagogickú. Nemám problém s domácimi prácami. Pomáham aj doma ako pranie, vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu atď.

Lenka P.

Skúsenosti mám hlavne so svojej domácnosti , avšak aj ako byvala chyžná v jednom hoteli.

Martina H.

Moje najvyššie dosiahnuté vzdelanie je stredná odborná škola so zameraním na Cestovný ruch. Doma pomáham bežne s domácnosťou, pár krát som uz skúsila niečo podobné ako tieto inzeráty na domelii.

Slávka B.

Mám skúsenosti s upratovaním , staranie sa o kvety, barenie

Janka K.

Pracovala som ako chyžná v zahraničí a na koľko som slobodná mamička tak každodenné upratovanie je mojou samozrejmosťou.

Danka B.

mam skusenosti optrovala som staru mamu, pracovala som aj v dennom stacionari

Kristína Z.

Mám skúsenosti s prácou v domácnosti a opatrovaním detí i seniorov.

Ingrid B.

Mám skúsenosti s prácou v domácnosti,nakoľko som 13 rokov upratovačku a domácnosť už vediem 30 rokov , som zodpovedná a spoľahlivá.

Matej H.

Ponúkam súkromné doučovanie v hre na klavíri/klávesoch vrátane hudobnej teórie a notového materiálu. Ako aktívny lektor v hudobnej akadémii mám bohaté skúsenosti s doučovaním klavíra/klávesov. Mám široký...

Oľga B.

13 ročná prax opatrovania, opatrovateľský kurz