Úvod > Ponuka práce > Elektrotechnika a energetika > Lanovkár - staničný

Lanovkár - staničný

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
Brezno
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Využi svoju šancu a pridaj sa k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí priamo na lyžiarskych svahoch Chopok Juh, čerpaj nekonečnú energiu z prírody Nízkych Tatier. Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.

Ponúkame Ti:

- práca na hlavný pracovný pomer,

- stála pravidelná mesačná mzda, stravovanie, pracovné oblečenie,

- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,

- skipass 1+1, aquapass 1+1,

- množstvo zamestnaneckých zliav a výhod
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
O spoločnosti:
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
19.11.2017
Počet videní:
691