Úvod > Ponuka práce > Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo > Recepčná/-ný Horský Hotel Srdiečko***

Recepčná/-ný Horský Hotel Srdiečko***

Pracovná oblasť:
Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
V meste:
Brezno
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Zaži ÚSMEV PLNÝ PRÍBEHOV

Využi svoju šancu a pridaj sa na zimnú sezónu 2017/2018 k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí Horského Hotela Srdiečko*** Chopok Juh. NABI SVOJ GOPASS zamestnaneckými zľavami. Ponúkame Ti

- SKIPASS 1+1, AQUAPASS 1+1

- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER

- PRAVIDELNÁ mesačná mzda s príplatkami

- zamestnanecké UBYTOVANIE

- zamestnanecké STRAVOVANIE

- pracovné OBLEČENIE

- ZĽAVY vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion, zamestnanecké pobyty a MNOHO ĎALŠÍCH zliav a výhod, ...

V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť celoročnej spolupráce.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
O spoločnosti:
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
24.11.2017
Počet videní:
652