Redaktor

Pracovná oblasť:
Žurnalistika, polygrafia, médiá
V meste:
Brezno
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Okrem mesačnej mzdy odmeňovanie zahŕňa aj dovolenkovú mzdu a vianočnú odmenu.

ŽP a.s. poskytuje tiež priestor pre profesionálny rast - možnosť absolvovať odborné semináre a iné vzdelávacie aktivity.

Prepracovaný systém zamestnaneckých benefitov a nadštandardný sociálny program.

Zázemie silnej spoločnosti.

Perspektívne profesionálne uplatnenie.

Možnosť ubytovania.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Budeme radi, ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky doručené životopisy a ostatné dokumenty posúdime a dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Žiadosti nám zasielajte písomne alebo elektronicky so všetkými prílohami na uvedené adresy. Písomná žiadosť musí byť doplnená o životopis, fotokópie dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní a prípadné kópie dokladov a osvedčení o absolvovaných doplnkových kurzoch a školeniach.
O spoločnosti:
ŽP a.s. - významná hutnícka spoločnosť zameraná na výrobu a predaj oceľových rúr a výrobkov. Spoločnosť patrí k najstarším hutníckym spoločnostiam v strednej Európe. Ich vznik sa datuje do roku 1840, keď boli započaté práce na výstavbe závodu. Výroba bola zahájená v roku 1851. Dnes patrí firma medzi globálnych hráčov s výrobnými závodmi v Slovenskej, Českej republike a Španielsku, ktorá realizuje predaj v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť. Výrobný sortiment zahŕňa oceľové bloky, bezšvíkové rúry, presné bezšvíkové rúry, rúrové polotovary a tvarovky. Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov sú certifikované podľa štandardov ISO.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
29.12.2017
Počet videní:
597