SALMO - reštaurácia a novo zrekonštruovaný Kaštieľ

Radi pre Vás pripravíme: svadby a rodinné oslavy, pohrebné hostiny, firemné stretnutia, semináre a školenia s možnosťou pripojenia na internet.

SALMO - reštaurácia a novo zrekonštruovaný Kaštieľ

SALMO - ubytovanie, reštaurácia, spoločenské akcie, Brezno - Bujakovo

Radi pre Vás pripravíme: svadby a rodinné oslavy, pohrebné hostiny, firemné stretnutia, semináre a školenia s možnosťou pripojenia na internet.

Adresa: Brezno - Bujakovo
Telefón:48 611 50 09, 905 606 419, 905 275 212
E-mail:salmoeu@salmoeu.sk

Reštaurácia Salmo a novo zrekonštruovaný Kaštieľ sa nachádza na strednom Slovensku v horskom prostredí Nízkych Tatier. Povedľa reštaurácie tečie rieka Hron, ktorá je splavovaná vodákmi na člnoch a raftoch. Svojou polohou a vybavením je vhodný pre poznávaciu formu cestovného ruchu v oblasti Nízkych Tatier ako napríklad historická Čiernohorská železnička, Bystrianska jaskyňa, Tále.

Kaštieľ poskytuje dva apartmány s vlastnou kúpelňou, WC, TV. Z toho dva apartmány sú štvorlôžkové a jeden jednolôžkový.
Ponuka reštaurácie

V reštaurácii ponúkame rôzne spoločenské akcie akéhokoľvek druhu a to napr. svadby, rodinné oslavy, promócie, firemné akcie, semináre. Taktiež aj v kaštieli, kde je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť. V letných mesiacoch je k dispozícii letná terasa nad riekou Hron.
Reštaurácia ponúka rôzne špeciality:

* z baraniny,
* z hydiny,
* halušky,
* pirohy,
* pečené prasa.

Relax:

* plaváreň, plážové kúpalisko,
* tenisové kurty,
* turistika,
* jazda na koňoch a poníkoch,
* v zimných mesiacoch svahy s umelým zasnežovaním.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.